Držte si čipy, startujeme!

Je tady den D! Po ukousávání dnů v kalendáři nastala chvíle, kdy startujeme objednávání svačin v Třebíči, Jihlavě a Mladé Boleslavi. Nemůžeme se dočkat, až ráno ochutnáte nové čerstvé svačiny a již dnes náš nový systém! Navíc od listopadu si budou na našich svačinách pochutnávat i noví jedlíci ze 7. a 8. Základní školy v Mladé Boleslavi!

Zároveň máme nového parťáka! V Jihlavě a Třebíči bude čerstvé svačiny chystat Petr Vološčuk, který je hrdým spolumajitelem a šéfkuchařem vyhlášené restaurace laOliva. Skvěle vaří a svou práci miluje nadevše. Jsme neskutečně rádi, že máme za parťáka zrovna muže jako je Petr!

Tak se s námi v Třebíči, Jihlavě i Mladé Boleslavi zakousněte do našeho čerstvého systému a hned v úterý si můžete vychutnat první Čerstvou sváču. Dobrou chuť!

A aby toho nebylo málo

Chystáme peckovní dávku novinek! Brzy nás objevíte na nových školách v Třebíči, Jihlavě i Mladé Boleslavi. Přijdeme do Brna a Prahy, kde ladíme poslední detaily.

Vy, kteří jste si ještě neobnovili heslo, ze starého systému, to určitě udělejte. Nenechte si ujít chutné svačiny prémium řady My Snack.

Dobrou chuť!