My jsme
Čerstvá sváča

Slovo zakladatele projektu

Když cítíte, že před sebou máte velkou věc, tak si za ní jdete. V těžkých momentech vám nikdo nevěří. Samotné okolí vás začne odrazovat, začnete sami o sobě pochybovat. Musíte vydržet. A vydržíte, pokud věříte. O tom to celé je. Mně trvalo několik let, než jsem si kolem sebe postavil skvělý tým, kterému věřím. Rád pracuji s mladými lidmi. Rád si vyhledávám mladé talenty. Stačí mi jediné. Musí chtít. Moje kolegyně vždy říká: ”Dobří lidé k sobě přitahují lidi se stejnou energií.” Tomu věřím. Pokračujeme s celým týmem krok po kroku, kupředu a neustále Čerstvou sváču posouváme, i přes drobné neúspěchy, vpřed.

Co je Čerstvá sváča?

Máme cíl, i když náš šéf říka: Cesta je cílem. Chceme zlepšit stravovací návyky v České republice a ukázat všem jedlíkům, že to jde i jinak. Nechceme být jen službou, ale prostřednictvím našeho projektu chceme rozšířit zdravou stravu mezi děti i rodiče a vytvářet své vlastní hodnoty. Dali jsme se na dlouhou cestu, která není jednoduchá, ale věříme, že když vznikají velké věci, cesta nikdy nemůže být jednoduchá. V našem projektu spojujeme technologie a zdravý životní styl, protože právě v těchto tématech vidíme budoucnost. Neustále vylepšujeme naše receptury, tak aby svačiny pro jedlíky byly vyvážené a pestré. Neoddělitelnou součástí našeho úspěchu je v pečlivém výběru našich výrobních partnerů.

Poznejte čerstvý tým!

Michaela Jánošková

Koordinátorka projektu

Písať texty o sebe je fakt nuda. Hovorím to Markéte stále (Robí obsah a je fakt moc šikovná). Do sváči som prišla z firmy STRV, kde som pracovala ako testerka mobilných a webových aplikácií. V STRV som zažila úžasný čas, stretla veľa skvelých ludí a hlavne som sa u toho celú dobu bavila.

Vojtěch Štěpančík

Hlavní vývojář

Studuji na francouzské sekci Gymnázia Jana Nerudy a poté se chystám studovat Otevřenou informatiku na FEL ČVUT. K programování jsem se dostal už ve dvanácti letech a od prvního řádku kódu jsem věděl, že se tím budu jednou živit.

Jakub Boháček

Vývojář

Začisťuji detaily na webu i ve webové aplikaci, aby byl výsledný uživatelský zážitek co nejlepší. Společně s ostaními členy týmu udáváme směr projektu po stránce designu i uživatelské přívětivosti webu především na mobilních zařízeních.
Zpracováváme informace o tom jak prohlížíte web, pro vylepšení vašeho zážitku. Více informací