Kdo jsme?

Jsme Čerstvá sváča. Staráme se o pravidelné a zdravé stravování školáků i školaček a věčně uspěchaných pracantů z malých i velkých firem. Šetříme čas těm, kteří to opravdu potřebují. Naopak nešetříme na čerstvých a kvalitních surovinách, které hrají tu nejdůležitější roli.

Děláme svačiny, které vám budou chutnat. Naší vizí je připravovat svačiny pro jedlíky a všechny hladové žaludky v celé České republice. Povede se nám to? Věříme a děláme vše proto, aby ano. Čerstvé svačinky, které jednou nakrmí všechny!

Chléb s mrkvovou pomazánkouChléb s mrkvovou pomazánkou

Naše svačiny

Jsou chutné a především čerstvé. Každý den se můžete těšit na svačinky, které si zamilují jedlíci i zarytí vybíravci. Zvolte si svého šampióna, který zvítězí nad vaším hladem. Vybírat můžete z křupavých baget, chleba, mimořádně zdravých svačinek nebo ze sladkých pamlsků, které vám osladí den v rozumné míře.

Každé ráno s východem slunce pro vás připravujeme poctivé pomazánky, šleháme pěny, krájíme zeleninu, mixujeme ovoce a pokládáme šunku nebo plátky sýru. Kvalitní suroviny jsou pro nás prioritou. Tak se zakousněte!

Kde se kuchtí naše svačiny

V kuchyních plných kvalitních surovin, úsměvů kuchařů a přátelské atmosféry. Naše centrální kuchyně sídlí v Třebíči, ale vaříme vám i z Prahy, Mladé Boleslavi, Jihlavy, Brna a z dalších hladových zákoutí Česka.

Snažíme se pokrýt našimi svačinami celou Českou republiku a tím zachránit všechny jedlíky i nejedlíky od nezdravého stravování.

Jogurt s müsli a ovocem
Kokosovo tapiokový puding
Sandwich s rajčetem a mozzarellou
Jogurt s chia semínky a ovocem
Ovesné cookies
Žitný chléb s mrkvovou pomazánkou

Fresh & Tasty

Gastronomie jim říká „pane!” už roky a od nové etapy Čerstvé sváči se stali naším parťákem. Jmenují se Fresh & Tasty a my jsme pyšní, že jsou naším důležitým partnerem. Učí nás vše, co o jídle ví a co s jídlem umí.

Připravili prémiovou řadu svačin My Snack. Ty budou každý den zahrnuty v naší nabídce na každém výdejním místě. My Snack splňují pamlskovou vyhlášku a budou vás lákat se zakousnout.

Fresh & Tasty

My jsme to ukuchtili

Jeden tlučhuba businessman, jeden blonďatý dříč, tucet introvertů ze světa jedniček a nul a několik kreativních bláznů. K tomu skupinka zapálených kuchtíků, uspěchaných rozvozců a usměvavých výdejců. To je recept na naši Čerstvou sváču.

Mladý tým

Je to u nás mladík vedle mladíka, jedlík vedle jedlíka. Nenarazili jsme ještě na tolik životních zádrhelů a tak nám život chutná skvěle. Tak trochu téhle chuti mažeme i na naše svačiny. Jsou čerstvé a chutné. Tak jako my!

Velký cíl

Naše vize jsou tak velké jako naše chuť tvořit Čerstvou sváču. Věříme, že jednou pokryjeme celou republiku a budeme směřovat i dál. Dál do hladových zákoutí Evropy. Společně zachráníme všechny jedlíky od nepravidelného a nezdravého stravování.

Tak co?
Už máte chuť se zakousnout?