Svačiny

Chleba

Chleba

Svačinová klasika. Mnoho nestojí, ale hodně zasytí. Základem je pořádný krajíc křupavého chleba, který opustil pec jen pár hodin předtím, než se dostal do vašich rukou. Každý den si navíc můžete pochutnat na jiném druhu poctivé pomazánky, které vytváříme z osvědčených surovin, mezi nimiž hraje prim spousta bílkovin. A chleby jsou fakt za hubičku, takže nezruinují ani ten nejnapjatější rodinný rozpočet.

Zobrazit seznam
Pečivo

Pečivo

Náročnější gurmáni, kteří se nespokojí s obyčejným rohlíkem či krajícem chleba, jistě najdou zalíbení v bohaté nabídce našeho neobyčejného pečiva. Cereální kostky, vícezrnné trojhránky, kornbagety a spousta dalších specialit se může pochlubit také bohatou výbavičkou. Uvnitř těchto pochutin najdete takové lahůdky, jako jsou šunky všeho druhu či delikátní sýrové plátky. Každá sváča je jiná i díky jedinečným pěnám, které pro spokojené jedlíky sami připravujeme. Na výsledné chuti se výrazně podílí také rozličné druhy zeleniny.

Zobrazit seznam
Sladké

Sladké

Na své si u nás přijdou i skuteční mlsalové. Nejen děti potřebují patřičný přísun energie v podobě sacharidů hlavně v dopoledních hodinách. A řekněte sami. Není lepší, když se jednou dvakrát týdně o velké přestávce s chutí zakousnou do sladké svačiny, než kdyby si tělo i mysl kazily každodenní konzumací čokolády a pak ještě doma hlad tišily nad pytlíkem bonbónů? S Čerstvou sváčou dostanou, co si tělo žádá, ale v rozumné míře.

Zobrazit seznam