29 Kč

Muffin s cuketou a fetou

80 g

Zeleninový muffin se sýrem? Proč ne! Jemná chuť cukety spolu se slaným feta sýrem vytvoří neobvyklou sváču, do které se však rádi zakousnou malí i velcí jedlíci. Vynikající svačina, která zasytí až do oběda!

30 Kč

Kaiserka s pažitkovou pomazánkou a vejcem

140 g

Chutná sváča pro všechny jedlíky, kteří dávají přednost vylepšené klasice. Na křupavé cereální kaiserce si podřimuje pažitková pomazánka s tvarohem, kterou si oblíbíte hned při prvním kousnutí. Předtím však přijde na řadu vejce, které posune čerstvou chuť svačiny o několik úrovní výše!

35 Kč

Dýňový muffin s fetou

120 g

Neobvyklá sváča, kterou si však zamilujete na první kousnutí. Spojením dýně, bylinek a dalších kvalitních surovin vznikne slaný muffin, který vás nejen pohladí na chuti, ale také na delší dobu zasytí.

40 Kč

Kapsa caprese s mozzarellou a rajčaty

120 g

Kapsy Čerstvé sváči nejsou děravé, ale plné lahodné mozzarelly a rajčat. Listové těsto potřené pestem a naplněné mozzarellou, rajčaty a bazalkou zachutná všem opravdovým gurmánům. Vychutnejte si tuto čerstvou kapsu s vůní Itálie!

55 Kč

Sendvič New Yorker

200 g

Svačina, která vás zasytí na dlouhou dobu. Tmavý sendvič zdobí rucola, červené zelí, sýr Cheddar, creme fraiche a další kvalitní suroviny, které dohromady tvoří nepopsatelně skvělou chuť!

59 Kč

Sendvič s čočkovou pomazánkou a tahini

200 g

Chutný sendvič, který dobře vypadá i chutná! Čočková pomazánka spolu s pastou tahini, čerstvými rajčaty a ledovým salátem bude příjemně křupat v ústech. A to nejen jednou, protože tuto sváču budete chtít pořád!

65 Kč

Těstovinový salát se zeleninou a parmazánem

180 g

Není salát jako salát! Potřebujete zahnat hlad a dodat pořádnou dávku energie? V tom případě je těstovinový salát se zeleninou a parmazánem tou správnou volbou! Těstoviny, rajče, paprika, parmazán a bazalka dodají sváče nejen vynikající chuť, ale také barvu!

85 Kč

Bageta s tuňákovou pomazánkou

260 g

Při vychutnávání této svačiny si kost do krku nezapíchnete. Vynikající sváča pro všechny milovníky ryb. Ochutnejte čerstvého tuňáka, do kterého je radost se zakousnout. Ham!

Zpracováváme informace o tom jak prohlížíte web, pro vylepšení vašeho zážitku. Více informací